Chystané akce
Datum | Název akce | Počet účastníků | Pořadatel | Kraj | Obec | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. - 26. 5. 2024 | Wild Mild West: Echoes of the East | 50 | Flejm | Vysočina | Pikárec | ||||||
31. 5. - 2. 6. 2024 | Bitva pod Horou 2024 | 750 | Rolling | Liberecký | Okna | ||||||
14. - 16. 6. 2024 | Asterix a Obelix MMXXIV | 80 | Haradský Parník | Pardubický | Nasavrky | ||||||
14. - 16. 6. 2024 | Heroes V - Třinácté Zatmění | 250 | Bonhart | Pardubický | Česká Třebová | ||||||
14. - 16. 6. 2024 | Hraničářův učeň: Nadvláda nad Úzkým mořem | 300 | f3nix | Vysočina | Křídla | ||||||
19. - 23. 6. 2024 | Zlenice 2024 | 160 | ASF Asociace Fantasy, z. s. | Hl. m. Praha | Čisovice | ||||||
21. - 23. 6. 2024 | Osudy Helsie: Časy se mění | 50 | Rosa Rubrum | Moravskoslezský | Bělkovice-Lašťany | ||||||
26. - 29. 6. 2024 | ASTEROID - Svět tam venku | 135+ | ArmedPanda | Moravskoslezský | Březová | ||||||
28. - 30. 6. 2024 | Hobiti - Tradičně netradičně | 50 | Aeria Gloris | Vysočina | Častotice-Zahrádka | ||||||
4. - 7. 7. 2024 | Elder LARP – Země vyvrhelů | 50 | Štístko | Jihočeský | Peníkov | ||||||
4. - 7. 7. 2024 | Tuhý Sever - Město slávy | 80-100 | Other | Středočeský | Jesenice (okres Rakovník) | ||||||
8. - 13. 7. 2024 | Bojuj jako zaklínač - camp šesti škol 2024 | 20 | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | ||||||
17. - 21. 7. 2024 | Malaz 2024 | Rosie | Vysočina | Častotice | |||||||
18. - 21. 7. 2024 | Fallen - 2. běh | 36 | Rolling | Liberecký | Lomnice nad Popelkou | ||||||
19. - 21. 7. 2024 | Magický hvozd | 48 | Hellsignfamily | Středočeský | čisovice | ||||||
26. - 28. 7. 2024 | Klání Klášter [2024] | 300 | Klání-klášter | Pardubický | Koruna | ||||||
26. - 28. 7. 2024 | Rudobor XI. - Faeste Ard Feainn | max 100 | Moritz | Středočeský | Čisovice | ||||||
26. - 28. 7. 2024 | Witcher Weekend 2024 | 60 | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Radoškov | ||||||
31. 7. - 4. 8. 2024 | Helmáč 2024 | 500 | Norno Himloth | Jihomoravský | Rozkoš | ||||||
1. - 3. 8. 2024 | Čistí 2262 | 55 | Tomáš Houška | Středočeský | Bratronice | ||||||
1. - 3. 8. 2024 | Prométheové | 65 | Tomáš Houška | Středočeský | Bratronice | ||||||
7. - 10. 8. 2024 | Fallout LARP: "Groundbreak" | 100 | TheOverseers | Jihočeský | České Budějovice | ||||||
11. - 17. 8. 2024 | Tábor LARP Antares – Ve stínu cest | LarpAntares | Královéhradecký | Sebuč | |||||||
14. - 18. 8. 2024 | Agonie - Pod parou | 80 | Murdocz | Jihomoravský | Častotice | ||||||
21. - 25. 8. 2024 | Florie: Navzdory | ČernokněžnýKrál... | Vysočina | Sklené nad Oslavou | |||||||
22. - 25. 8. 2024 | Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2024] | 600 | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Křtiny | ||||||
23. - 25. 8. 2024 | FSL 2: Čtyřměstí | 40 | Adam Vostárek | Středočeský | Čisovice | ||||||
29. 8. - 1. 9. 2024 | Národ sobě - 7. běh | 27 | Rolling | Ústecký | Terezín | ||||||
30. 8. - 1. 9. 2024 | Malé Národy | 40-80 | Ondra Jahoda | Jihomoravský | Křtiny | ||||||
5. - 8. 9. 2024 | Národ sobě - 8. běh | 27 | Rolling | Ústecký | Terezín | ||||||
13. - 15. 9. 2024 | Díra - poslední žranice | 200 | TimTim | Liberecký | Holany | ||||||
14. - 14. 9. 2024 | Zabitý léto 1.běh | 11 | Imi | Pardubický | Svratouch | ||||||
14. - 14. 9. 2024 | Pirátská zátoka | 36 | Rêverie | Hl. m. Praha | Praha | ||||||
16. - 16. 9. 2024 | Zabitý léto 2.běh | 11 | Imi | Pardubický | Svratouch | ||||||
19. - 22. 9. 2024 | 97 poets of Revachol (ENG) | 97 | Rolling | Ústecký | Terezín | ||||||
26. - 29. 9. 2024 | Doupě | 30-50 | Karamos | Středočeský | Horky u Dubé | ||||||
26. - 29. 9. 2024 | 97 poets of Revachol (ENG) | 97 | Rolling | Ústecký | Terezín | ||||||
26. - 28. 9. 2024 | Stargate LARP | 60 | Lukas Guner Fritsch | Moravskoslezský | Frýdek Místek | ||||||
27. - 29. 9. 2024 | Slzy Faerunu 3. běh | 50 | Rolling | Pardubický | Nasavrky | ||||||
27. - 29. 9. 2024 | Tercio - Východní válka | ¨100+- | Feny | Jihomoravský | Častotice | ||||||
27. - 29. 9. 2024 | Ephel Dúath | 120 | Nix | Středočeský | Kladno | ||||||
27. - 29. 9. 2024 | Severská noc 2024 | 99 | Drauger | Jihomoravský | Radoškov | ||||||
4. - 6. 10. 2024 | Slzy Faerunu 4. běh | 50 | Rolling | Pardubický | Nasavrky | ||||||
11. - 13. 10. 2024 | Mirrors of England - 9. běh | 30 | Rolling | Karlovarský | Valeč | ||||||
11. - 13. 10. 2024 | Bouře 2024 | 150 | nepl | Vysočina | Humpolec | ||||||
12. - 12. 10. 2024 | Trója | 150 | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | ||||||
18. - 20. 10. 2024 | Mirrors of England - 10. běh | 30 | Rolling | Karlovarský | Valeč | ||||||
25. - 27. 10. 2024 | Boj o Boletice | 100 | Rolling | Vysočina | Rančířov | ||||||
31. 10. - 3. 11. 2024 | Zpěvy rytířské - 11. běh | 35 | Rolling | Vysočina | Rančířov | ||||||
1. - 3. 11. 2024 | Lockwood LARP: Pevnost stínů | 24 | Krtek | Středočeský | Točník |
Legenda
Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.
- Pro přidání akce se přihlašte nebo zaregistrujte.
- Odebírat obsah přes RSS